Dla uczestników

OBRADY

Aktualny program obrad do pobrania – HARMONOGRAM

wydział
Wydział Historyczno-Socjologiczny UwB

Obrady odbywać się będą w budynku Wydziału Historyczno-Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku (Plac Uniwersytecki 1)

Pierwszego dnia konferencji (6 maja) panele będą miały miejsce w salach 46 oraz 35B. Drugiego dnia (7 maja) tylko w sali 46. Sale te znajdują się na parterze budynku. W salach będą dostępne komputery oraz rzutniki. Prosimy o przygotowanie ewentualnej prezentacji w PowerPoincie oraz pdfie.

Biuro konferencyjne i rejestracja działać będzie 6 i 7 maja w godzinach 9:00-15:00. Jakiekolwiek problemy prosimy zgłaszać do biura konferencyjnego.
W razie potrzeby swoje rzeczy i bagaże zostawić Państwo mogą na kilka godzin w lokalu Koła Naukowego (drugie piętro, s. 163).

NOCLEG

Przykładowe miejsca noclegowe (plik do pobrania) –Baza noclegowa Białystok

Najbliżej miejsca obrad znajduje się Centrum Kultury Prawosławnej (około 200m).
Ceny dla gości Uniwersytetu w Białymstoku:
– pokój jednoosobowy z łączoną łazienką – 60 zł, z prywatną – 80 zł;
– pokój dwuosobowy z łączoną łazienką – 120 zł, z prywatną – 150 zł;
– pokój trzyosobowy – 180 zł.
W przypadku rezerwacji noclegu w Centrum Kultury Prawosławnej prosimy o powołanie się na UwB, gdyż ceny dla gości Uniwersytetu są niższe niż te przewidziane w cenniku.
Centrum w okresie prawosławnych Świąt Wielkanocnych jest nieczynne, w związku z tym rezerwacja w dniach 01-03.05.2016 r. oraz w dniu 30.04.2016 r. po godzinie 14:00 będzie niemożliwa.

Pokoje-Goscinne-Centrum-Kultury-Prawoslawnej-Bialystok-619076
Centrum Kultury Prawosławnej

 

DOJAZD NA WDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY

MAPA

Wydział Historyczno-Socjologiczny UwB znajduje się 20 minut pieszo od dworca PKS i PKP.

Możliwy jest dojazd autobusem:
– z dworca PKP autobus linii nr 10 w kierunku „Ignatki”, z przystanku „Kolejowa, dworzec PKP”. Z autobusu należy wysiąść na przystanku „Plac Uniwersytecki”.
– z dworca autobusowego PKS autobus linii nr 20 w kierunku „Gen. Andersa, Elektrociepłownia”, z przystanku „Kard. S. Wyszyńskiego, Urząd Marszałkowski” (przystanek znajduje się w pobliżu restauracji McDonald’s). Z autobusu należy wysiąść na przystanku „Plac Uniwersytecki”.

MAPA - Kopia